top

Knieja Rogoziniec

Wykaz kół łowieckich zarejestrowanych w Zarządzie Okręgowym PZŁ w Zielonej Górze:
01. Bażant Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.bazantzary.cba.pl
02. Borówka Zielona Góra    
03. Bóbr Małomice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
04. Bóbr Żagań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
05. Bór Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
06. Cietrzew Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
07. Czajka Chlebów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
08. Daniel z s. w Siedlisku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.kldaniel.eu
09. Daniel Szprotawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
10. Dąb Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
11. Dąbrowa Świebodzin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.kololowieckiedabrowa.pl
12. Dąbrowa" Jelenin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
13. Diana Sulechów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.dianasulechow.pl
14. Drop Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
15. Dzik Brzózka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
16. Dzik Grabice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
17. Dzik Krosno Odrzańskie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
18. Dzik Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
19. Głuszec Krosno Odrzańskie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
20. Grandel Przygubiel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
21. Grzywacz Brzeźnica Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
22. Hubert Świebodzin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
23. Jeleń Babimost    
24. Jeleń Bojadła    
25. Jeleń Brody Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.jelenbrody.cba.pl
26. Jeleń Czerwieńsk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
27. Jeleń Żagań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
28. Knieja Rogoziniec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.kniejarogoziniec.pl
29. Knieja Świebodzin    
30. Knieja Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
31. Knieja Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
32. Kruk Zielona Góra    
33. Krzyżówka Gubin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
34. Leśnik Lipinki Łużyckie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
35. Leśnik Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
36. Lis Bytom Odrzański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
37. Lis Gubin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
38. Lis Łagów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
39. Lisek Trzebiel  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
40. Łoś Torzym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.los-torzym.pl
41. Niepudłuj Przytok Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
42. Odyniec Bobrowice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
43. Odyniec Świebodzin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
44. Orzeł Nowe Miasteczko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.facebook.com/klorzel/
45. Ostęp Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
46. Ostoja Zielona Góra

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
47. Piast Sulechów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.klpiast.pl

48. Piżmak Niwiska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
49. Ponowa Skąpe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ponowa.pl
50. Ponowa Wymiarki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ponowa-wymiarki.pl
51. Raróg Zielona Góra    
52. Ryś Ciosaniec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
53. Ryś Lubsko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ryslubsko.cba.pl
54. Ryś Niedoradz    
55. Ryś Sława Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
56. Ryś Wschowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
57. Ryś Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
58. Słonka Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
59. Sokół Babimost    
60. Sokół Kożuchów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
61. Sokół Krosno Odrzańskie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
62. Szarak Jasień Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
63. Święty Eustachy Gościeszowice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
64. Tracz Zabór Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
65. Tumak Cybinka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
66. Tur Nowa Sól Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
67. Wieniec Budachów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
68. Wrzos Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
69. Zając Chlebowo    
70. Żuraw Babimost    
71. Żuraw Brójce     
Wykaz kół łowieckich dzierżawiących obwody w zielonogórskim Okręgu PZŁ, a zarejestrowanych w innych Okręgach:
01. Diana Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
02. Bór Hetmanice   www.hetmanice.pl
03. Cietrzew Warszawa   www.wklc.pl
04. Darz Bór Przemków    
05. Górnik Lubin    
06. Hutnik Głogów   kololowieckiehutnik.pl
07. Jenot Bogatynia
08. Jodła Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
09. Sęp Przemków    
10. Szarak Wałbrzych  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
11. Wilk Głogów    

To wszystko działo się 18 września 2021 roku w Czerwieńsku, z okazji Jubileuszu 70-lecia Koła Łowieckiego „Jeleń” Czerwieńsk. Po roku oczekiwania z powodu epidemii koronawirusa, wreszcie udało się zorganizować uroczystość jubileuszową.

Więcej... Logo PDF

Wśród członków świebodzińskich kół jest wielu utalentowanych twórców. Najbardziej znanym jest Włodzimierz Górka z KŁ „Hubert”. Wykonuje różnego rodzaju przedmioty związane z kultem religijnym, a zasłynął jako wytwórca oryginalnych noży myśliwskich.

Więcej...Logo PDF

Po roku przerwy spowodowanej pandemią Koronawirusa, ponownie odbyły się Dożynki Gminy Czerwieńsk. W tym roku uroczystość odbyła się 14.08.2021 r., w bardzo ładnym parku w Nietkowie.

Więcej... Logo PDF

W sobotę 05.06.2021r. miało miejsce bardzo radosne wydarzenie. Razem z wychowankami Pogotowia Opiekuńczego w Zielonej Górze świętowaliśmy Dzień Dziecka i Międzynarodowy Dzień Ochrony Środowiska. Poprzez gry edukacyjne, konkursy i zabawę staraliśmy się zapoznać najmłodszych z przyrodą i tradycjami łowieckimi. Nie zabrakło także poczęstunku i upominków dla uczestników festynu. Dopełnieniem tego niezwykle udanego dnia była piękna i słoneczna pogoda, co tylko zachęcało do dobrej zabawy. 

Organizatorzy dziękują za pomoc w przygotowaniu i realizacji wydarzenia Iwonie i Przemysławowi Leśniak działających w imieniu KŁ "Drop" Zielona Góra, Stowarzyszeniu Nasze Dzieci z Zielonej Góry, Zarządowi Okręgowemu PZŁ w Zielonej Górze, Nadleśnictwu Zielona Góra oraz Radiu Zielona Góra.

Więcej... Logo PDF

Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego przypomina dzierżawcom/zarządcom obwodów łowieckich, iż zgodnie z:

  1. Rozporządzeniem (WE) 178/2002 odnoszącym się do sprzedaży bezpośredniej;
  2. Wymaganiami dotyczącymi produkcji podstawowej zawartymi w załączniku I do rozporządzenia (WE) nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 roku w sprawie higieny środków spożywczych;
  3. Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 września 2015 roku w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji produktów pochodzenia zwierzęcego przeznaczonych do sprzedaży bezpośredniej oraz ustawą z dnia 06 grudnia 2005 roku o produktach pochodzenia zwierzęcego

istnieje konieczność rejestracji kół łowieckich/Ośrodków Hodowli Zwierzyny prowadzących sprzedaż bezpośrednią lub produkcję podstawową przez właściwego Powiatowego Lekarza Weterynarii.

W załączeniu pismo Pani Katarzyny Piskorz Zastępcy Głównego Lekarza Weterynarii w przedmiotowej sprawieLogo PDF

Koledzy z Wojskowego Koła Łowieckiego „Sokół” w Babimoście wykonali uchwałęKoledzy z Wojskowego Koła Łowieckiego „Sokół” w Babimoście wykonali uchwałęWalnego Zgromadzenia w sprawie zasiedlania bażantów. 

Więcej... Logo PDF