top

Knieja Rogoziniec

Wykaz kół łowieckich zarejestrowanych w Zarządzie Okręgowym PZŁ w Zielonej Górze:
01. Bażant Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.bazantzary.cba.pl
02. Borówka Zielona Góra    
03. Bóbr Małomice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
04. Bóbr Żagań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
05. Bór Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
06. Cietrzew Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
07. Czajka Chlebów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
08. Daniel z s. w Siedlisku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.kldaniel.eu
09. Daniel Szprotawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
10. Dąb Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
11. Dąbrowa Świebodzin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.kololowieckiedabrowa.pl
12. Dąbrowa" Jelenin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
13. Diana Sulechów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.dianasulechow.pl
14. Drop Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
15. Dzik Brzózka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
16. Dzik Grabice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
17. Dzik Krosno Odrzańskie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
18. Dzik Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
19. Głuszec Krosno Odrzańskie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
20. Grandel Przygubiel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
21. Grzywacz Brzeźnica Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
22. Hubert Świebodzin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
23. Jeleń Babimost    
24. Jeleń Bojadła    
25. Jeleń Brody Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.jelenbrody.cba.pl
26. Jeleń Czerwieńsk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
27. Jeleń Żagań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
28. Knieja Rogoziniec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.kniejarogoziniec.pl
29. Knieja Świebodzin    
30. Knieja Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
31. Knieja Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
32. Kruk Zielona Góra    
33. Krzyżówka Gubin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
34. Leśnik Lipinki Łużyckie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
35. Leśnik Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
36. Lis Bytom Odrzański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
37. Lis Gubin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
38. Lis Łagów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
39. Lisek Trzebiel  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
40. Łoś Torzym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.los-torzym.pl
41. Niepudłuj Przytok Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
42. Odyniec Bobrowice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
43. Odyniec Świebodzin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
44. Orzeł Nowe Miasteczko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.facebook.com/klorzel/
45. Ostęp Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
46. Ostoja Zielona Góra

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
47. Piast Sulechów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.klpiast.pl

48. Piżmak Niwiska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
49. Ponowa Skąpe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ponowa.pl
50. Ponowa Wymiarki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ponowa-wymiarki.pl
51. Raróg Zielona Góra    
52. Ryś Ciosaniec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
53. Ryś Lubsko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ryslubsko.cba.pl
54. Ryś Niedoradz    
55. Ryś Sława Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
56. Ryś Wschowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
57. Ryś Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
58. Słonka Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
59. Sokół Babimost    
60. Sokół Kożuchów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
61. Sokół Krosno Odrzańskie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
62. Szarak Jasień Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
63. Święty Eustachy Gościeszowice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
64. Tracz Zabór Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
65. Tumak Cybinka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
66. Tur Nowa Sól Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
67. Wieniec Budachów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
68. Wrzos Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
69. Zając Chlebowo    
70. Żuraw Babimost    
71. Żuraw Brójce     
Wykaz kół łowieckich dzierżawiących obwody w zielonogórskim Okręgu PZŁ, a zarejestrowanych w innych Okręgach:
01. Diana Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
02. Bór Hetmanice   www.hetmanice.pl
03. Cietrzew Warszawa   www.wklc.pl
04. Darz Bór Przemków    
05. Górnik Lubin    
06. Hutnik Głogów   kololowieckiehutnik.pl
07. Jenot Bogatynia
08. Jodła Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
09. Sęp Przemków    
10. Szarak Wałbrzych  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
11. Wilk Głogów    

... W ramach obchodów 70-lecia Koła zaplanowano wiele imprez propagujących idee łowiectwa, pokazujące tradycje i kulturę oraz życie codzienne koła.

... Ostatnim elementem obchodów będzie, w grudniu, organizacja powiatowego polowania wigilijno-noworocznego.

Więcej... Logo PDF

15 sierpnia 2019 r. odbył się XXI Festyn Parafialny przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żaganiu. Na placu Klasztornym zgromadzili się licznie mieszkańcy Żagania i okolicznych miejscowości.

Więcej... Logo PDF

Kolejne, drugie już w tym sezonie poszukiwania złotego rogacza rozpoczęły się 10 sierpnia. Przebieg imprezy miał szczególnie uroczysty charakter i był związany z obchodami 70-lecia Koła.

Więceej... Logo PDF

Jest już tradycją, że Koła Łowieckie „Jeleń” Czerwieńsk i „Bór” Zielona Góra, włączają się w organizację dożynek Gminy i Miasta Czerwieńsk. W tym roku Dożynki Gminne odbyły się w dniu 17.08.2019 r. w przepięknym parku w Laskach.

Więcej... Logo PDF

W dniu 31 sierpnia 2019 roku odbyły się dożynki Powiatu Nowosolskiego w miejscowości Otyń. W uroczystych obchodach bardzo licznie udział wzięli mieszkańcy powiatu.

Więcej... Logo PDF

W sobotę 24 sierpnia jak co roku Koło Łowieckie Cietrzew Żary zorganizowało polowanie rozpoczynające sezon polowań na pióro. Na zbiórkę do siedziby koła w Janikowie licznie stawili się członkowie koła, ale również ich przyjaciele z zaprzyjaźnionych kół łowieckich.

Więcej... Logo PDF