top

Knieja Rogoziniec

Wykaz kół łowieckich zarejestrowanych w Zarządzie Okręgowym PZŁ w Zielonej Górze:
01. Bażant Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.bazantzary.cba.pl
02. Borówka Zielona Góra    
03. Bóbr Małomice    
04. Bóbr Żagań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
05. Bór Zielona Góra    
06. Cietrzew Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
07. Czajka Chlebów    
08. Daniel z s. w Siedlisku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.kldaniel.eu
09. Daniel Szprotawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
10. Dąb Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
11. Dąbrowa Świebodzin   www.kololowieckiedabrowa.pl
12. Diana Sulechów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.dianasulechow.pl
13. Drop Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
14. Dzik Brzózka    
15. Dzik Grabice    
16. Dzik Krosno Odrzańskie    
17. Dzik Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
18. Głuszec Krosno Odrzańskie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
19. Grandel Przygubiel    
20. Grzywacz Brzeźnica Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
21. Hubert Świebodzin hubertswiebodzin.pl  
22. Jeleń Babimost Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
23. Jeleń Bojadła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
24. Jeleń Brody   www.jelenbrody.cba.pl
25. Jeleń Czerwieńsk    
26. Jeleń Żagań    
27. Knieja Rogoziniec    www.kniejarogoziniec.pl
28. Knieja Świebodzin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
29. Knieja Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
30. Knieja Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
31. Kruk Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
32. Krzyżówka Gubin    
33. Leśnik Lipinki Łużyckie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
34. Leśnik Zielona Góra    
35. Lis Bytom Odrzański    
36. Lis Gubin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
37. Lis Łagów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
38. Lisek Trzebiel    
39. Łoś Torzym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.los-torzym.pl
40. Niepudłuj Przytok Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
41. Odyniec Bobrowice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
42. Odyniec Świebodzin    
43. Orzeł Nowe Miasteczko   www.orzel.nowemiasteczko.org
44. Ostęp Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
45. Ostoja Zielona Góra

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
46. Piast Sulechów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.klpiast.pl

47. Piżmak Niwiska    
48. Ponowa Skąpe   www.ponowa.pl
49. Ponowa Wymiarki   www.ponowa-wymiarki.pl
50. Raróg Zielona Góra    
51. Ryś Ciosaniec    
52. Ryś Lubsko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ryslubsko.cba.pl
53. Ryś Niedoradz    
54. Ryś Sława Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
55. Ryś Wschowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
56. Ryś Żary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
57. Słonka Zielona Góra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
58. Sokół Babimost

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
59. Sokół Kożuchów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
60. Sokół Krosno Odrzańskie    
61. Szarak Jasień    
62. Święty Eustachy Gościeszowice    
63. Tracz Zabór Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
64. Tumak Cybinka    
65. Tur Nowa Sól    
66. Wieniec Budachów    
67. Wrzos Zielona Góra    
68. Zając Chlebowo    
69. Żuraw Babimost    
Wykaz kół łowieckich dzierżawiących obwody w zielonogórskim Okręgu PZŁ, a zarejestrowanych w innych Okręgach:
01. Diana Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
02. Bór Hetmanice   www.hetmanice.pl
03. Cietrzew Warszawa   www.wklc.pl
04. Darz Bór Przemków    
05. Górnik Lubin    
06. Hutnik Głogów   kololowieckiehutnik.pl
07. Jenot Bogatynia
08. Jodła Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
09. Sęp Przemków    
10. Szarak Wałbrzych  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
11. Wilk Głogów