top

... W ramach obchodów 70-lecia Koła zaplanowano wiele imprez propagujących idee łowiectwa, pokazujące tradycje i kulturę oraz życie codzienne koła.

... Ostatnim elementem obchodów będzie, w grudniu, organizacja powiatowego polowania wigilijno-noworocznego.

Więcej... Logo PDF

15 sierpnia 2019 r. odbył się XXI Festyn Parafialny przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żaganiu. Na placu Klasztornym zgromadzili się licznie mieszkańcy Żagania i okolicznych miejscowości.

Więcej... Logo PDF

Kolejne, drugie już w tym sezonie poszukiwania złotego rogacza rozpoczęły się 10 sierpnia. Przebieg imprezy miał szczególnie uroczysty charakter i był związany z obchodami 70-lecia Koła.

Więceej... Logo PDF

Jest już tradycją, że Koła Łowieckie „Jeleń” Czerwieńsk i „Bór” Zielona Góra, włączają się w organizację dożynek Gminy i Miasta Czerwieńsk. W tym roku Dożynki Gminne odbyły się w dniu 17.08.2019 r. w przepięknym parku w Laskach.

Więcej... Logo PDF

W dniu 31 sierpnia 2019 roku odbyły się dożynki Powiatu Nowosolskiego w miejscowości Otyń. W uroczystych obchodach bardzo licznie udział wzięli mieszkańcy powiatu.

Więcej... Logo PDF

W sobotę 24 sierpnia jak co roku Koło Łowieckie Cietrzew Żary zorganizowało polowanie rozpoczynające sezon polowań na pióro. Na zbiórkę do siedziby koła w Janikowie licznie stawili się członkowie koła, ale również ich przyjaciele z zaprzyjaźnionych kół łowieckich.

Więcej... Logo PDF

W dniu 14.07.2019 z inicjatywy myśliwych Koła Łowieckiego ,,Czajka’’ Chlebów, na terenie naszej Koliby odbyło się spotkanie integracyjne mieszkańców sołectw Gęstowice, Korczyców i Radomicko oraz członków naszego Koła połączone z nieco spóźnionym Dniem Dziecka.

Więcej... Logo PDF