top

   Jaśkowski Maciej  Przewodniczący  KŁ 
Członkowie:
1  Skupski Wiesław    KŁ
 2  Gąsiorowski Stanisław    KŁ
 3  Fugiel Janusz    KŁ
 5  Bielawski Stanisław
 6  Psonek Marcin    KŁ
       

W dniu 27 sierpnia br. w siedzibie Lubuskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Zielonej Górze odbyło się posiedzenie Zielonogórskiej Rady Powiatowej LIR w całości poświęcone problematyce tegorocznej suszy i formach pomocy przewidzianej dla poszkodowanych rolników.

Więcej... Logo PDF

 

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zielonej Górze informuje, że od dnia 23 sierpnia 2018r. będą obowiązywać nowe przepisy w szacowniu szkód w uprawach i płodach rolnych.

Więcej... Logo PDF

W dniu 2 sierpnia br. w biurze Lubuskiej Izby Rolniczej w Zielonej Górze odbyło się spotkanie z udziałem Stanisława Myśliwca Prezesa Lubuskiej Izby Rolniczej, Władysława Piaseckiego Przewodniczącego Lubuskiego Forum Rolniczego, Zofii Batorczak Lubuskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii oraz Jacka Banaszka Przewodniczącego Zarządu Okręgowego PZŁ w Zielonej Górze Łowczego Okręgowego, którego głównym tematem był afrykański pomór świń (ASF).

Więcej... Logo PDF

Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającej się gospodarki rolnej i łowieckiej Okręgowa Rada Łowiecka w Zielonej Górze powołała Komisję Współpracy z Rolnikami i Organizacjami Rolniczymi.

Więcej...Logo PDF

W dniu 19 września br. w biurze Lubuskiej Izby Rolniczej odbyło się spotkanie Prezesa LIR Stanisława Myśliwca z przedstawicielami Polskiego Związku Łowieckiego...

Więcej... Logo PDF

W trakcie posiedzenia Lubuskiego Forum Rolniczego, które odbyło się 23 listopada b.r. w siedzibie  Lubuskiej Izby Rolniczej, w którym uczestniczył prezes ORŁ w Zielonej Górze Andrzej Skibiński złożona została propozycja o utworzeniu wspólnej  komisji LIR i PZŁ -  Komisji ds. współpracy z organizacjami rolniczymi przy Okręgowej Radzie Łowieckiej PZŁ w Zielonej Górze.

Więcej w artykule na stronie Lubuskiej Izby Rolniczej -->> http://lir.agro.pl/?p=21904

Dnia 10 listopada 2015 roku Prezes ORŁ Andrzej Skibiński i członek Zarządu Okręgowego Andrzej Bawłowicz udali się na spotkanie z Zarządem Lubuskiej Izby Rolniczej.

Więcej... Logo PDF