top

Okręgowa Komisja Kynologiczna

 

   Kol. Dyba Dariusz Przewodniczący  KŁ „Cietrzew” Żary
Członkowie:
1  Kol. Maciąg Grzegorz    KŁ „Czajka” Chlebów
2  Kol. Prais Hubert    OHZ Nieciecz
3  Kol. Andrzejewski Sławomir    KŁ „Zając” Chlebowo
4  Kol. Krawczyszyn Grzegorz    KŁ „Ryś” Niedoradz
5  Kol. Kiernożycki Jakub    KŁ "Daniel" Siedlisko
6 Kol. Stachera Grzegorz
   KŁ „Cietrzew” Żary
7  Kol. Nadborska Zofia    KŁ „Dzik” Zielona Góra
8  Kol. Nadborski Czesław    KŁ „Dzik” Zielona Góra
9  Kol. Kloc Adam    KŁ „ Ryś” Sława
10  Kol. Kloc Alicja Joanna    KŁ „ Ryś” Sława
11  Kol. Kraszewski Szymon    KŁ „Bóbr Żagań
12  Kol. Żmijewski Cezary    KŁ "Dzik" Brzózka
   

Posiedzenie Komisji Kynologicznej przy ZO PZŁ w Zielonej Górze

 W dniu 30.08.2021 roku odbyło się posiedzenie Komisji Kynologicznej przy ZO PZŁ w Zielonej Górze. Łowczy Okręgowy, kol. Jacek Banaszek wraz z Przewodniczącym Komisji Kynologicznej, kol. Dariuszem Dybą osobiście pogratulowali nowo wybranej Przewodniczącej zielonogórskiego oddziału Związku Kynologicznego w Polsce, Emilii Sobieszek.

Więcej... Logo PDF

Sprawozdanie z Konferencji przewodniczących komisji kynologicznych z KK NRŁ - Sękocin Stary 2020r.

25 lipca 2020r. w Centrum Konferencyjno-Wystawowym Instytutu Leśnictwa w Sękocinie Starym odbyła się konferencja z udziałem przewodniczących OKK z 47 okręgów PZŁ. Spotkanie to, zwołane zostało na wniosek KK NRŁ oraz Łowczego Krajowego Kol. Pawła Lisiaka, który jednocześnie pełni funkcję przewodniczącego KK NRŁ. Było to pierwsze spotkanie, które miało na celu zapoznanie się z przewodniczącymi OKK , którzy mieli za zadanie zreferowanie dotychczasowej i planowanej działalności w swoich okręgach.

Więcej... Logo PDF

Pogotowie postrzałkowe

Informujemy, że prace Komisji Kynologicznej przy ZO PZŁ w Zielonej Górze poskutkowały utworzeniem Okręgowego Pogotowia Postrzałowego. Zachęcamy do korzystania z wiedzy doświadczonych kolegów wraz z ich pupilami, aby każde nasze łowy zakończone były poczuciem perfekcyjnie wykonanych obowiązków związanych z polowaniem, pozyskaniem zwierzyny.

Więcej...Logo PDF

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Iłowej Żagańskiej - 2019

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich w Iłowej Żagańskiej jaka miała miejsce w niedzielę 22 września br. była znakomitą okazją aby zobaczyć hodowców, menerów a przede wszystkich naszych współuczestników myśliwskiej pasji w trakcie polowań. Wielkie słowa uznania dla organizatora tj. Związku Kynologicznego w Polsce oddział zielonogórski, za przygotowanie i realizację tak znakomitej imprezy. Udział w wystawie oraz możliwość obserwacji konkursu było dobrą praktyczną lekcją kynologii dla nowowstępujących w szeregi PZŁ. Zielonogórski Zarząd Okręgowy PZŁ wraz z Komisją Promocji oraz Komisją Szkoleniową przygotowali stoisko, gdzie myśliwi/edukatorzy przekazywali wiedzę z zakresu łowiectwa i myślistwa. Stoisko to jak zwykle największe zainteresowanie wzbudziło wśród dzieci.

Darz Bór! Marek Busz

Poniżej fotogaleria autorstwa kol. Marka Busza

Pierwsze spotkanie Komisji Kynologicznej w 2019r.

18 czerwca 2019 roku w ZO PZŁ w Zielonej Górze, odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Kynologicznej powołanej Uchwałą Zarządu Okręgowego PZŁ w Zielonej Górze z dnia 24 maja 2019 roku.

Więcej... Logo PDF

Komisja Kynologiczna w Niecieczy

Dnia 8.06.2018 roku w Niecieczy odbyło się uroczyste posiedzenie Komisji Kynologicznej przy ORŁ w Zielonej Górze. W trakcie posiedzenia kolega sekretarz Komisji Kynologicznej, Szymon Kraszewski, omówił aktualną sytuację polskiej kynologii myśliwskiej po zmianach w ustawie Prawo Łowieckie.

Więcej... Logo PDF

Międzynarodowy Konkurs Pracy Psów Myśliwskich w 2018r.

Terminarz Międzynarodowy Konkurs Pracy Psów Myśliwskich w 2018r. do pobrania

TUTAJ... Logo PDF