top

 Przed wejściem do Centrum Zdrowia Matki i Dziecka odbyła się dziś (16 listopada 2020 r.) uroczystość przekazania naszemu szpitalowi karetki. To dar Stowarzyszenia „Myśliwi okręgu zielonogórskiego Dzieciom”, na który złożyło się  ponad 100 związanych z łowiectwem ofiarodawców.

 Artykuł opublikowany na stronie Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej GórzeLogo PDF

 

 "Dar myśliwych dla Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze" autorstwa Kol. Marka Busza Logo PDF

 

 Relacja telewizyjna TVP1 z tego wydarzenia zatytułowana "Stowarzyszenie podarowało zielonogórskiemu szpitalowi ambulans" do obejrzenia TUTAJ...Kamera

Pamiętacie, jak kilka miesięcy temu informowaliśmy, że myśliwi postanowili kupić karetkę na potrzeby Centrum Zdrowia Matki i Dziecka?

Panowie Damian Olszewski i Andrzej Bawłowicz reprezentujący Stowarzyszenie "Myśliwi okręgu zielonogórskiego dzieciom" podpisali wspólnie w prezesem Markiem Działoszyńskim umowę darowizny nowiutkiego opla o wartości ponad 111 tys. zł. Finał przekazania karetki już jest bardzo bliski.

Więcej... Logo PDF

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zielonej Górze w imieniu Stowarzyszenia „Myśliwi okręgu zielonogórskiego dzieciom” zwraca się do wszystkich myśliwych i sympatyków łowiectwa o dalsze wspieranie szlachetnej inicjatywy zakupu specjalistycznej karetki do przewozu chorych dzieci dla Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

Więcej...Logo PDF

Darczyńcy Stowarzyszenia "Myśliwi okręgu zielonogórskiego dzieciom" Logo PDF

Sezon festynów rodzinnych w pełni. Jeden z takich festynów zorganizowano także 01.06 w Gminie Otyń z okazji Dnia Dziecka oraz XIII Spotkania Zespołów Śpiewaczych.

Więcej... Logo PDF

W dn. 01.06.2019 r., z okazji „Dnia dziecka” odbyła się już 10-ta, jubileuszowa edycja imprezy dla dzieci, wychowanków Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej Nr 4 w Zielonej Górze. Imprezę zorganizowali członkowie K.Ł. Drop Zielona Góra, przy ogromnym wsparciu Pana Jana Rowińskiego, właściciela „Rancho u Johna” w Tarnawie Krośnieńskiej, położonego w malowniczym zakątku naszych lubuskich lasów, nad leniwie toczącym swe wody Bobrem.

Więcej... Logo PDF

Po raz kolejny myśliwi z małego koła łowieckiego „Słonka” Zielona Góra w składzie Danuta Apenit, Jan Olszewski i Damian Olszewski ruszyli w edukacyjną trasę do szkół. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć w Szkole Podstawowej nr 11 w Zielonej Górze, gdzie przeprowadziliśmy z dziećmi klas pierwszych lekcję przyrody. Tym razem tematem przewodnim szkolnej pogadanki z zakresu edukacji ekologicznej były zwierzęta zamieszkujące Polskie lasy.

Więcej... Logo PDF