top

Piotr Szalaty został nowym rzecznikiem prasowym Polskiego Związku Łowieckiego. Jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. To szkoleniowiec i dowódca ochrony Maritime Security w High Risk Area na Oceanie Indyjskim.

Piotr Szalaty jest ekspertem ds. bezpieczeństwa w Biurze Analiz Ryzyka i Strategii Instytutu Gospodarki Rolnej oraz konsultantem projektów dotyczących bezpieczeństwa wewnętrznego oraz prawa państw afrykańskich. Pracował w Polskiej Grupie Zbrojeniowej jako ekspert w Biurze Strategii. Jest redaktorem prowadzącym magazynu „Strzał” oraz publicystą prasy wojskowej, strzeleckiej i łowieckiej.

Więcej... Logo PDF

Tu przeczytacie artykuł jaki ukazał się na jego temat w „Łowcu Polskim”.

 

PAMIĘTAJMY O GROBACH KOLEGÓW....

W przeddzień listopadowego święta zmarłych warto choć na krótką chwilę zwolnić bieg pędzącego czasu i zadumać się.. i wspomnieć Tych co już odeszli ... na wieczną posługę  św. Hubertowi

Więcej... Logo PDF

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego wraz z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Zielonej Górze uprzejmie zapraszają do wzięcia udziału w uroczystej Hubertowskiej Mszy Św., która odbędzie się w dniu 27 października br. w kościele parafialnym pw. Św. Urbana I w Zielonej Górze o godz. 11.00 (ul. Braniborska 17 Zielona Góra)

Zapraszamy zarządy kół łowieckich, wszystkich myśliwych okręgu zielonogórskiego, stażystów, sympatyków łowiectwa, myślistwa, przyrody wraz z rodzinami.

Darz Bór!

Proszę jednocześnie o rozpropagowanie informacji o mszy oraz zamieszczenie plakatu informującego o wydarzeniu na stronach Waszych kół łowieckich.

Więcej... Logo PDF

W dniu 16-10-2019r. Delegacja myśliwych okręgu zielonogórskiego PZŁ wzięła udział w uroczystościach pożegnalnych Wielkiego Przyrodnika, Leśnika, Myśliwego profesora Jana Szyszko.

Więcej... Logo PDF