top

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego serdecznie zaprasza członków lubuskich kół łowieckich na darmowe szkolenie nt. „Sprzedaż bezpośrednia – uwarunkowania formalno-prawne i technologiczne dla kół łowieckich”.

Szkolenie odbędzie się 5 listopada 2021 r. (piątek) w godzinach 11:00-14:30 w Zielonej Górze w załączniku program szkolenia wraz z głównymi punktami, które będą poruszane podczas szkolenia. 

Dokładne miejsce szkolenia zostanie podane w późniejszym terminie.

 

Ponadto tydzień po szkoleniu tj. 12 listopada 2021r. (piątek) odbędą się dodatkowo bezpłatne konsultacje z prowadzącymi dla uczestników szkolenia.

Konsultacje będą posiadały formę online i odbędą się w wyznaczonych godzinach popołudniowych.

Więcej informacji o konsultacjach otrzymają Państwo podczas szkolenia.

 

Nabór do dnia 02.11.2021r. (wtorek) do godziny 9:00.

- Zarząd Okręgowy w Zielonej Górze, na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Zarząd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim, na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Informacje dodatkowe dla uczestników szkolenia:

- uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej i drukowanej

- uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia

Program szkolenia ... Logo PDF

 

W dniu  15 października 2021 roku w Centrum Biznesu w Zielonej Górze przy ul. Bohaterów Westerplatte 23 w godzinach od 17.00 do 20.00 odbędzie się szkolenie myśliwych, którzy chcą uzyskać uprawnienia do odstrzału redukcyjnego bobra europejskiego na terenie obwodów łowieckich naszego okręgu.

Więcej... Logo PDF

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zielonej Górze informuje, że w dniu 3 lipca 2021 r. organizuje szkolenie uzupełniające w zakresie pomocy medycznej, dla osób, które uzyskały tytuł sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego przed dniem wejścia w życie Regulaminu uzyskiwania uprawnień sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego oraz prowadzącego strzelanie w PZŁ.

Więcej... Logo PDF

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że 27 sierpnia 2021 r. (piątek) o godz. 19.00 rozpocznie się jesienna edycja szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim.

Więcej... Logo PDF

Nowy harmonogram zajęć... Logo PDF

Nowy harmonogram egzaminów...  Logo PDF

 Komunikat - II rata dla Nowo Wstępujących ...Logo PDF

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze, pragnąc pomóc członkom okręgu zielonogórskiego PZŁ, organizuje szkolenie weterynaryjne z oględzin tuszy i narządów wewnętrznych odstrzelonego zwierzęcia na podstawie Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 26 listopada 2010 r. w sprawie przeprowadzania szkolenia myśliwych (Dz. U. z dnia 3 października 2012 r. poz. 1092).

Więcej... Logo PDF

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że 19 lutego 2021 r. (piątek) rozpocznie się szkolenie kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim. Przewidujemy zakończenie szkolenia w drugiej połowie maja 2021 r.

Komunikat... Logo PDF

Harmonogram - po korektach dotyczących strzelań ...Logo PDF

Wniosek o dopuszczenie do egzaminu dla nowo wstępujących do PZŁ... Logo PDF    

Wysokość opłaty II raty za kurs Logo PDF

Harmonogram egzaminów ustnych w dniu 8.05.2021 r. Logo PDF

Harmonogram egzaminów ustnych w dniiu 9.05.2021 r. Logo PDF