top

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego serdecznie zaprasza członków lubuskich kół łowieckich na darmowe szkolenie nt. „Sprzedaż bezpośrednia – uwarunkowania formalno-prawne i technologiczne dla kół łowieckich”.

Szkolenie odbędzie się 5 listopada 2021 r. (piątek) w godzinach 11:00-14:30 w Zielonej Górze w załączniku program szkolenia wraz z głównymi punktami, które będą poruszane podczas szkolenia. 

 

Miejsce szkolenia:

ul. Bolesława Chrobrego 1 (wejście od strony wewnętrznego parkingu z lewej strony)

65-043 Zielona Góra

Sala konferencyjna w podziemiu

Na miejscu znajduje się portiernia, która udzieli Państwu wszelkich informacji, gdyby mieli Państwo problem ze znalezieniem Sali.

Dodatkowo informuję, że przynależący do budynków parking jest zazwyczaj w pełni zajęty. W razie gdyby nie znaleźli Państwo miejsca przy budynkach parkingi znajdują się również po drugiej stronie ulicy oraz przy pobliskim PKP

 

Ponadto tydzień po szkoleniu tj. 12 listopada 2021r. (piątek) odbędą się dodatkowo bezpłatne konsultacje z prowadzącymi dla uczestników szkolenia.

Konsultacje będą posiadały formę online i odbędą się w wyznaczonych godzinach popołudniowych.

Więcej informacji o konsultacjach otrzymają Państwo podczas szkolenia.

 

Nabór do dnia 02.11.2021r. (wtorek) do godziny 9:00.

- Zarząd Okręgowy w Zielonej Górze, na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Zarząd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim, na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Informacje dodatkowe dla uczestników szkolenia:

- uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej i drukowanej

- uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia

Program szkolenia ... Logo PDF