top

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że w dniu 13 listopada 2020 r., w obecności notariusza i Burmistrza Kożuchowa Pana Pawła Jagaska, reprezentujący Polski Związek Łowiecki Łowczy Okręgowy Jacek Banaszek zawarł arunkową umowę sprzedaży i umowę przeniesienia własności gruntów w miejscowości Radwanów w gminie Kożuchów, przeznaczonych pod budowę „Zielonogórskiego Centrum Strzelectwa”.

Więcej... Logo PDF

W minioną sobotę, 24 sierpnia 2020r. na terenie zgorzeleckiej strzelnicy LUPUS, mieliśmy okazję spotkać zacne Grono zielonogórskich Dian, które prezentowały swoje umiejętności podczas warsztatów Zielonogórskich Dian i Mistrzostw Zielonogórskich Dian w strzelaniach myśliwskich.

Więcej... Logo PDF

IV Zielonogórski Przegląd Sygnalistów Myśliwskich w Żaganiu, realizowany w ramach VI Wielkich Łowów w Puszczy Żagańskiej, odbędzie się 20 października (niedziela) 2019r. na terenie Pałacu Książęcego w Żaganiu (ul. Szprotawska 4, 68-100 Żagań). Organizatorem Przeglądu jest Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zielonej Górze. Udział w Przeglądzie jest bezpłatny.

IV Zielonogórski Przegląd Sygnalistów Myśliwskich, Żagań 2019 - Informacje Logo PDF

Regulamin IV Zielonogórskiego Przeglądu Sygnalistów Myśliwskich Logo PDF

Program IV Zielonogórskiego Przeglądu Sygnalistów Myśliwskich Logo PDF

Hejnał Przeglądu Sygnalistów Myśliwskich Okręgu Zielonogórskiego w Żaganiu Logo PDF

Formularz zgłoszeniowy SOLIŚCI można wypełnić TUTAJ...

Formularz zgłoszeniowy ZESPOŁY można wypełnić TUTAJ...

Zestaw sygnałów na IV Zielonogórski Przegląd Sygnalistów Myśliwskich, Żagan 2019Logo PDF

 

20 lipca 2019 roku odbyła się w Tarnowie Jeziernym 10 Parafiada Myśliwska. Jest to festyn organizowany przez Koło Łowieckie „Ryś” Sława, Parafię Sława, Sołectwo Tarnowa Jeziernego, Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet i OSP Tarnów Jezierny.

Więcej... Logo PDF

W poniedziałek 20 maja br., w Zielonej Górze odbyła się uroczystość jubileuszu 95-lecia powstania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe.

Swoją obecnością zielonogórskich leśników oraz przedstawicieli miasta oraz instytucji i stowarzyszeń współpracujących z leśnikami zaszczyciła Małgorzata Golińska - Wiceminister, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, posłanka na Sejm RP.

Więcej... Logo PDF

W dniu 5 maja 2019 r. w Siedlisku nieopodal Nowej Soli odbyła się kolejna, dziewiąta już edycja Święta Bzów. Organizatorami wydarzenia była Fundacja Karolat, a wiodącym motywem tematycznym tegorocznego święta było łowiectwo i tradycje myśliwskie.

Więcej... Logo PDF

W winnym grodzie w dniach 26-28 kwietnia 2019 r. odbyły się warsztaty łowieckie dla kobiet „Diana po polowaniu”. Była to już czwarta edycja tego wydarzenia. Organizatorem warsztatów był Zarząd Główny PZŁ, Klub Dian PZŁ oraz Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze. Koordynacji spotkania podjęła się Justyna Górecka – przewodnicząca Komisji Edukacji NRŁ. Do Zielonej Góry zawitały 54 panie, reprezentujące 21 okręgów. Najliczniej reprezentowane  były tarnowski i zielonogórski okręgi PZŁ.

Więcej... Logo PDF

Fotorelację z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ... aparat foto