Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Festyn Parafialny w Żaganiu

W dniu 15.08.2022 r. na Placu Klasztornym w Żaganiu odbył się Festyn Parafialny organizowany przez Parafię pw. Wniebowzięcia NMP w Żaganiu. Celem tego festynu była zbiórka funduszy na renowację zabytku.

Dzięki uprzejmości myśliwych z Wojskowego Koła Łowieckiego „Bóbr” w Żaganiu mogliśmy częstować uczestników festynu przepyszną kiełbasą z dzika. Degustacja ta przyniosła wymierny efekt w postaci zebranych środków w kwocie 926,81 zł, przekazanych na ww. cel.

Słowa podziękowania składamy również na ręce członków Koła Łowieckiego Słonka w Zielonej Górze za użyczenie przyczepy – jak zawsze możemy na Was liczyć.

Dziękujemy również koleżankom i kolegom po strzelbie, którzy edukowali, wyjaśniali calutki dzionek o wszelkich zależnościach świata przyrody:  Waldemar Bojko, Justyna Jankowska, Justyna Górecka, Leszek Słomiński, Urszula Słomińska  oraz Jarosław Karwański . A trzeba przyznać, że na nudę nie można było narzekać, bo frekwencja dopisała.

Fot. Justyna Górecka i Jan Mazur

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱