Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Komisje problemowe

  1. Hubert Prais – Przewodniczący Komisji
  2. Arkadiusz Klamecki
  3. Sebastian Anklewicz
  4. Zbigniew Nowacki
  5. Kamil Reszczyński
  6. Lech Kołdyka
  7. Marian Pakuła
  8. Czarski Jerzy
  1. Eligiusz Woźniakowski – Przewodniczący Komisji
  2. Hubert Nadborski – Zastępca Przewodniczącego Komisji
  3. Zagierski Adam
  4. Jakuszyk Ryszard
  5. Szewczyk Leszek
  6. Poliński Ireneusz
  7. Szarpak Łukasz
  8. Reszczyński Kamil
  9. Angelleli Marko
  10. Bojko Waldemar
  11. Szober Krzysztof
  12. Buda Przemysław
  13. Kajzer Jacek
  14. Żmijewski Cezary
  1. Dariusz Dyba – Przewodniczący Zespołu
  2. Jacek Wegner
  3. Jacek Kaiser
  4. Tadeusz Bołbat
  5. Paweł FIlip
  6. Dariusz Łuka
  7. Paweł Fengier
  8. Andrzej Skiba
  9. Jarosław Karwański
  1. Grzegorz Maciąg – Przewodniczący Komisji
  2. Grzegorz Krawczyszyn – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Ilona Andrzejewska – Sekretarz Komisji
  4. Cezary Żmijewski
  5. Dariusz Dyba
  6. Hubert Prais
  7. Michalina Prais
  8. Szymon Kraszewski
  9. Paweł Mendykowski
  10. Marek Pawlik
  11. Dominik Andrzejewski
  12. Dominik Kurowiak
  13. Zofia Nadborska
  14. Czesław Nadborski
  15. Sławomir Andrzejewski
  16. Dariusz Kołodziejczak
  1. Robert Majdecki – Przewodniczący Komisji
  2. Maciej Wiśniowski – Zastępca Przewodniczącego Komisji
  3. Paweł Fengier – Zastępca Przewodniczącego Komisji
  4. Górecka – Karwańska Justyna
  5. Taborski Maciej
  6. Tomisław Tylczak
  7. Nowak Wiesław
  8. Przybecki Jerzy
  9. Pakulski Waldemar
  10. Prais Hubert
  11. Dyba Dariusz
  12. Maciąg Grzegorz
  13. Nadborski Hubert
  14. Woźniakowski Eligiusz
  15. Jakuszyk Ryszard
  16. Zagierski Adam
  17. Naruszewicz Marek
  18. Wykner Tomasz
  19. Klamecki Arkadiusz
  20. Banaszek Jacek
  1. Justyna Górecka-Karwańska – Przewodnicząca Komisji
  2. Bogdanowicz Piotr
  3. Bojko Kinga
  4. Bojko Waldemar
  5. Dziurla Bartosz
  6. Gierlik Dominika
  7. Gołuch Arkadiusz
  8. Grześkowiak Damian
  9. Jankowska Justyna
  10. Janusz Monika
  11. Jelinek Mateusz
  12. Kępka Justyna
  13. Prais Michalina
  1. Maciej Jaśkowski – Przewodniczący Komisji
  2. Jerzy Karabanowicz
  3. Tomasz Skrzypczak
  4. Ryszard Bogucki
  5. Wiesław Skupski
  6. Marcin Psonak
  7. Marcin Adamkiewicz