Komisje problemowe

Kol. Prais Hubert

Przewodniczący

OHZ Nieciecz

Członkowie:

1

Kol. Kołdyka Lech

 Niestowarzyszony

2

Kol. Karwański Jarosław

 KŁ „Ponowa” Wymiarki

3

Kol. Jasiński Ryszard

 KŁ „Knieja” Rogoziniec

4

Kol. Anklewicz Sebastian

 KŁ „Bóbr” Żagań

5

Kol. Klamecki Arkadiusz

 KŁ „Cietrzew” Żary

6

Kol. Reszczyński Kamil

 KŁ „Bór” Zielona Góra

7

Kol. Tatuśko Przemysław

 KŁ „Grandel” Przygubiel

8

Kol. Kołoda Krzysztof

 KŁ „Ostęp” Zielona Góra

9

Kol. Nowacki Zbigniew

 KŁ „Jeleń” Czerwieńsk

10

Kol. Pakuła Marian

 KŁ „Wieniec” Budachów

 Eligiusz Woźniakowski

 Niestowarzyszony

Członkowie:

 1

 Rudkiewicz Witold

 KŁ „Sokół” Kożuchów

 2

 Zagierski Adam

 KŁ „Drop” Zielona Góra

 3

 Jakuszyk Ryszard

 KŁ „Knieja” Zielona Góra

 4

 Szewczyk Leszek

 KŁ „Ryś” Niedoradz

 5

 Nadborski Hubert

 KŁ „Dzik” Zielona Góra

 6

 Poliński Ireneusz

 KŁ „Drop” Zielona Góra

 7

 Buda Marek

 KŁ „Piast” Sulechów

 8

 Krasicki Piotr

 KŁ „Dzik” Krosno Odrzańskie

 9

 Jaślanek Michał

 KŁ „Leśnik” Lipinki Łużyckie

 10

 Stankiewicz Tadeusz

 KŁ „Dąb” Zielona Góra

 11

 Krasowski Stanisław

 KŁ „Głuszec” Krosno Odrzańskie

 12

 Kukanow Maciej

 KŁ „Jeleń” Bojadła

 Kol. Fengier PawełPrzewodniczący KŁ „Cietrzew” Żary
Członkowie:
1 Kol. Wegner Jacek  KŁ „Bór” Zielona Góra
2 Kol. Korszun Leszek  KŁ „Głuszec” Krosno Odrzańskie
3 Kol. Filip Paweł  KŁ „Święty Eustachy” Gościeszowice
4 Kol. Kaiser Jacek   KŁ Diana „Sulechów”
5Kol. Bołbat Tadeusz  KŁ „Ryś” Niedoradz
6 Kol. Dyba Dariusz  KŁ „Cietrzew” Żary
7 Kol. Łuka Dariusz  KŁ „Knieja” Rogoziniec
9 Kol. Karwański Jarosław  KŁ „Ponowa” Wymiarki
  Kol. Dyba DariuszPrzewodniczący KŁ „Cietrzew” Żary
Członkowie:
1 Kol. Maciąg Grzegorz  KŁ „Czajka” Chlebów
2 Kol. Prais Hubert  OHZ Nieciecz 
3 Kol. Andrzejewski Sławomir  KŁ „Zając” Chlebowo
4 Kol. Andrzejewska Ilona niestowarzyszona
5 Kol. Krawczyszyn Grzegorz  KŁ „Ryś” Niedoradz
6 Kol. Kiernożycki Jakub  KŁ „Daniel” Siedlisko
7 Kol. Stachera Grzegorz  KŁ „Cietrzew” Żary
8 Kol. Nadborska Zofia niestowarzyszona
9 Kol. Nadborski Czesław  KŁ „Dzik” Zielona Góra
10 Kol. Kloc Adam  KŁ „Ryś” Sława
11 Kol. Kloc Alicja Joanna  KŁ „Ryś” Sława
12 Kol. Kraszewski Szymon  KŁ „Bóbr Żagań
13 Kol. Żmijewski Cezary  KŁ „Dzik” Brzózka
 Kol. Brachmański AndrzejPrzewodniczącyKŁ „Borówka” Zielona Góra
 Kol. Fengier PawełWiceprzewodniczącyKŁ „Cietrzew” Żary
Członkowie:
1Kol. Bawłowicz Andrzej KŁ „Piżmak” Niwiska
2Kol. Czarczyński Grzegorz Ratownik medyczny
3Kol. Dyba Dariusz KŁ „Cietrzew” Żary
4Kol. Głazowski Jan KŁ „Drop” Zielona Góra
5Kol. Gołuch Arkadiusz KŁ „Głuszec” Krosno Odrz.
6Kol. Górecka Justyna KŁ „Cietrzew” Warszawa
7Kol. Jaśkowski Maciej KŁ „Knieja” Rogoziniec
8Kol. Kruhlik Jerzy KŁ „Diana” Sulechów
9Kol. Olszewski Jan KŁ ,,Słonka” Zielona Góra
10
Kol. Pańczuk Andrzej Jarosław
 Niestowarzyszony
11
Kol. Poklewski-Koziełł Michał
 KŁ „Łoś” Torzym
12Kol. Prais Hubert OHZ Nieciecz
13Kol. Stróżczyński Andrzej KŁ „Ponowa” Międzyrzecz
14Kol. Ślusarz Bogdan KŁ ,,Borówka” Zielona Góra
15Kol. Taborski Maciej KŁ ,,Niepudłuj” Przytok
161Kol. Tomczyk Adam Niestowarzyszony
17Kol. Tylczak Tomisław KŁ ,,Raróg” Zielona Góra
18Kol. Walkowiak Marcin KŁ ,,Grandel” Przygubiel
19Kol. Wiszniewska Monika Niestowarzyszony
20Kol. Wiśniowski Maciej KŁ ,,Lisek” Trzebiel
LPNazwisko i ImięKoło Łowieckie
1Kol. Tylczak Tomisław„Raróg” Zielona Góra
2Zastępcy przewodniczącego
3Kol. Wiśniowski Maciej„Lisek” Trzebiel
4Kol. Nowak Wieslaw„Łoś” Torzym
5Członkowie: 
6Kol. Jacek Banaszek„Leśnik” Lipinki Łużyckie
7Kol. Bołoczko Józef„Odyniec” Bobrowice
8Kol. Bogucki Ryszard„Dzik” Krosno Odrzańskie
9Kol. Bugała Marek„Raróg” Zielona Góra
10Kol. Dekier Jan„Ryś” Sława
11Kol. Derejczyk Bartosz„Ponowa” Skąpe
12Kol. Dudek StanisławWKŁ „Głuszec” Krosno Odrzańskie
13Kol. Dyba Dariusz„Cietrzew” Żary
14Kol. Głębowski Krzysztof„Łoś” Torzym
15Kol. Gołuch ArkadiuszWKŁ „Głuszec” Krosno Odrzańskie
16Kol. Juszczak Jarosław„Lis” Łagów
17Kol. Kaiser JacekWKŁ „Diana” Sulechów
18Kol. Kieczur Ryszard„Daniel” Siedlisko
19Kol. Kukanów Maciej„Dzik” Zielona Góra
20Kol. Lis Mirosław„Dąbrowa” Świebodzin
21Kol. Łangowski Henryk 
22Kol. Łysiak Bogumił„Piast” Sulechów
23Kol. Nadborski Hubert„Dzik” Zielona Góra
24Kol. Polus Krzysztof„Cietrzew” Żary
25Kol. Preiss Hubert„Ostoja” Zielona Góra
26Kol. Siemion Krzysztof„Jeleń” Brody
27Kol. Skrzestuski Karol„Grandel” Przygubiel
28Kol. Skwarek Edward„Knieja” Zielona Góra
29Kol. Sławiński Ludomir„Dzik” Brzózka
30Kol. Sroka Bartosz„Łoś” Torzym
31Kol. Stachurski Jerzy„Darz Bór” Przemków
32Kol. Staniszewski Andrzej„Raróg” Zielona Góra
33Kol. Szarpak Łukasz„Niepudłuj” Przytok
34Kol. Szuster Witold„Jeleń” Babimost
35Kol. Tatarynowicz Paweł„Ponowa” Skąpe
36Kol. Wiatr Bogdan„Szrak” Jasień
37Kol. Wolniczak Bartosz„Ryś” Wschowa
38Kol. Wolnik Michał„Dąb” Zielona Góra
39Kol. Zawal Karol„Jeleń” Żagań

 

Przewodniczący Leszek Szewczyk „Ryś” Niedoradz
 Wiceprzewodniczący Marek Busz „Ryś” Niedoradz
 Członkowie: Danuta Apenit „Słonka” Zielona Góra
  Andrzej Brachmański „Borówka” Zielona Góra
  Justyna Górecka WKŁ 331 „Cietrzew” Warszawa
  Marcin Kędzierski WKŁ „Wilk” Głogów
  Marek P. KrzemieńMyśliwiec Lanckorona
  Robert Majdecki WKŁ „Diana” Sulechów
  Jerzy Przybecki „Borówka” Zielona Góra
  Jarosław Karwański „Ponowa” Wymiarki
  Andrzej Suchorski WKŁ „Diana” Sulechów
 

Kol. Górecka Justyna

Przewodnicząca

WKŁ „Cietrzew” Warszawa

Członkowie:

 

1

 Kol. Jaśkowski Maciej

 

 KŁ „Knieja” Rogoziniec

2

 Kol. Bojko Kinga

 

 KŁ „Słonka” Zielona Góra

3

 Kol. Wojcieszko Michalina

 

 KŁ „Ostoja” Zielona Góra

4

 Kol. Bogdanowicz Piotr

 

 KŁ „Bór” Zielona Góra

5

 Kol. Najdek Teresa

 

 Niestowarzyszona

6

Kol. Gołuch Arkadiusz

 

 KŁ „Głuszec” Krosno Odrzańskie

7

 Kol. Najdek Konrad

 

 KŁ „Wrzos” Zielona Góra

8

 Kol. Gierlik Dominika

 

 KŁ „Piast” Sulechów

1 Jaśkowski Maciej Przewodniczący KŁ „Knieja” Rogoziniec
Członkowie:
2 Skupski Wiesław  KŁ „Ryś” Wschowa
3 Gąsiorowski Stanisław  KŁ „Knieja” Zielona Góra
4 Fugiel Janusz  KŁ „Głuszec” Krosno
5 Bielawski Stanisław  KŁ „Odyniec” Świebodzin
6 Psonek Marcin  KŁ „Sokół” Korzuchów