Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Konsultacje Tropowe 23 kwietnia 2022r.

Załącznik nr 2 do Protokołu z posiedzenia Komisji Kynologicznej przy ZO PZŁ w Zielonej Górze w dniu 28.03.2022 roku.

Komisja Kynologiczna przy ZO PZŁ w Zielonej Górze zaprasza w dniu 23. kwietnia 2022 roku o godz. 10:00 do OHZ NIECIECZ na Konsultacje Tropowe dla przewodników psów tropiących oraz myśliwych i kandydatów zainteresowanych nabyciem szczenięcia z przeznaczeniem do pracy przy poszukiwaniu postrzałków zwierzyny grubej.

W programie konsultacji planowane jest omówienie najważniejszych aspektów dotyczących:

  • nabycia szczenięcia,
  • socjalizacji,
  • podstawy nauki pracy na tropie,
  • układania sztucznych ścieżek tropowych,
  • bezpieczeństwa przewodnika i psa tropiącego podczas pracy.

Na koniec przewidziany jest pokaz pracy Posokowca Bawarskiego na sztucznej ścieżce tropowej, która zostanie wcześniej ułożona przy udziale uczestników. Całość spotkania zwieńczy wspólna rozmowa przy ognisku i pieczonej kiełbasce.

Konsultacje przeprowadzi Grzegorz Maciąg – Przewodnik posokowców, członek Komisji Kynologicznej przy ZO PZŁ w Zielonej Górze, członek Pogotowia Postrzałkowego oraz członek Międzynarodowego Klubu Posokowca.

Liczba miejsc jest ograniczona, wobec czego decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem poniższego formularza zgłoszeniowego do dnia 18.04.2022 roku.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=3XGPqEJtBES7iEtC3mNSJGvsnfA4RTpImccSlGjPMHZUOTRDOFVWNERDU0lJWDZKUkU4VDNQQkhWRi4u 

Koszt uczestnictwa w konsultacjach wynosi 20 zł od osoby. Wpłaty prosimy dokonać na konto ZO PZŁ w Zielonej Górze w terminie do dnia 20.04.2022 roku z dopiskiem „Konsultacje Tropowe – 23.04.2022r.”.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia!

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱