Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

„Mam telefon. Wiem, co się dzieje w moim Zarządzie” – Nowa aplikacja PZŁ

Oddajemy w Wasze ręce aplikację mobilną, która służy do szybkiej i sprawnej komunikacji myśliwych z Zarządami Okręgowymi oraz z Zarządem Głównym. Nie musisz już wchodzić na stronę internetową okręgu ani w media społecznościowe, żeby być na bieżąco z najważniejszymi łowieckimi informacjami. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację, a newsy same do Ciebie przyjdą. Oszczędzasz czas i pieniądze! Aplikacja jest darmowa.

 

Aplikacja mobilna Polski Związek Łowiecki powstała, aby usprawnić komunikację pomiędzy Zarządami Okręgowymi i Zarządem Głównym a myśliwymi. W czasach ograniczania zasięgów przez media społecznościowe, fake newsów, czy niechęci docierania do źródła informacji, postanowiliśmy ułatwić dostęp najważniejszych wiadomości z życia Związku czy szerzej łowiectwa.

Dzięki naszej aplikacji mobilnej błyskawicznie dostaniesz powiadomienie np. o zamkniętej strzelnicy, nowych regulaminach strzeleckich, najbliższych imprezach  kynologicznych czy kulturalnych. Będziesz na bieżąco z życiem lokalnej społeczności łowieckiej bez konieczności wchodzenia na jakiekolwiek strony www czy media społecznościowe. Każdy będzie mógł wybrać jakie zarządy okręgowe chce obserwować, i od których otrzymywać powiadomienia (co jest niezwykle cenne, gdy należy się do kół podlegających pod różne zarządy okręgowe).

 

Na obecnym etapie aplikacji wyświetlają się aktualności publikowane na stronach www, ale lista z planowanymi modułami cały czas rośnie.
Kolejne planowane funkcjonalności do wdrożenia to:

✅ kalendarz myśliwski + powiadomienia
✅ lista zbliżających się zawodów strzeleckich + powiadomienia
✅ kalendarz imprez + powiadomienia
✅ jeden rozbudowany formularz zgłoszeniowy (hejt, dzik, wilk, kuna, zając, incydent i wiele innych)
✅ pełna mapa ze wszystkimi ważnymi punktami (dziczyzna, zabytki)
✅ wyszukiwarka wpisów
✅ zakładka wideo z listą filmików na YouTube

Nie czekaj, pobierz, przetestuj, sprawdź jakie to proste i wygodne! Dołącz do grona dobrze poinformowanych myśliwych!

Linki do aplikacji
Film instruktażowy
Poniżej przedstawiamy film instruktażowy wyjaśniający jak zainstalować aplikację i aktywować powiadomienia.
Zgłoś pomysł lub problem
Jeśli pojawi się problem związany z użytkowaniem aplikacji lub jeśli wpadniesz na jakiś ciekawy pomysł, który moglibyśmy wprowadzić, zgłoś go pod poniższym linkiem:
Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱