Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Posiedzenie Komisji Promocji i Edukacji przy ZO PZŁ w Zielonej Górze w dniu 27 lipca 2022 r.

W dniu 27 lipca 2022 r. w siedzibie Koła Łowieckiego „Słonka” Zielona Góra obradowała Komisja Promocji i Edukacji  przy ZO PZŁ w Zielonej Górze. W posiedzeniu uczestniczyli: Dominika Gierlik, Kinga Bojko, Waldemar Bojko, Mateusz Jelinek, Arkadiusz Gołuch, przewodnicząca – Justyna Górecka oraz Łowczy Okręgowy – Jacek Banaszek. W trakcie zebrania podsumowano działalność edukacyjną i promocyjną prowadzoną na terenie okręgu zielonogórskiego w pierwszym półroczu 2022r.  Istotnym punktem zebrania było dokonanie uzgodnień w zakresie harmonogramu wydarzeń i imprez, które zaplanowane są w drugiej połowie bieżącego roku. A zaplanowane jest dużo. Edukatorów spotkać będzie można m.in. Festynu Parafialnego w Żaganiu, Festiwalu Kultury Łowieckiej w Bytnicy, Święta Parku Dworskiego w Iłowej, Wystawy Psów Ras Myśliwskich w Iłowej, Winobrania czy Wielkich Łowów w Puszczy Żagańskiej. Już dzisiaj zapraszamy, do wspólnego uczestnictwa w tych wydarzeniach.

Na koniec posiedzenia Przewodnicząca komisji podziękowała członkom zarządu Koła Łowieckiego „Słonka” w Zielonej Górze za możliwość obradowania w siedzibie ich koła.

Z myśliwskim pozdrowieniem

„DARZ BÓR”

 dr inż. Justyna Górecka

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱