Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Szkolenie dla kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim – edycja wiosenna 2022 roku

Szanowni Państwo,

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że w dniu 5 marca 2022 r. o godzinie 8:00 rozpocznie się szkolenie kandydatów do uzyskania  uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim. 

 Szkolenie zostanie przeprowadzone w trybie zdalnym z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams lub – stacjonarnym w sali szkoleniowej w zależności od sytuacji związane z pandemią.  

Ostateczny termin zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu – 1 marca 2022 r. 

W sprawach dotyczących szkolenia, prosimy kontaktować się z ZO PZŁ w Zielonej Górze pocztą elektroniczną na adres e-mail: zo.zielonagora@pzlow.pl, a w wyjątkowych przypadkach telefonicznie: 68 327 23 70. Uczestnicy szkolenia są zobowiązani do przesłania swoich adresów e-mail  na adres e-mail ZO PZŁ w Zielonej Górze: zo.zielonagora@pzlow.pl.

 W e-mailu należy podać: imię i nazwisko, mail, wiek, miejsce odbywania stażu. 

Na konto ZO PZŁ należy dokonać wpłaty I raty za uczestnictwo w szkoleniu w wysokości  500 zł do dnia 1 marca 2022 r.

Nr konta: 70 1090 1535 0000 0000 5301 9163 z dopiskiem „szkolenie nowo wstępujących”  z podaniem nazwiska i imienia. 

Prosimy wszystkich wprowadzających stażystów w kołach o ich przygotowanie do udziału w szkoleniu, szczególnie w zakresie strzelectwa. 

Wszystkie pozostałe informacje w sprawie szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim w 2022 roku, w tym szczegółowy harmonogram zajęć oraz terminy egzaminów zostaną zamieszczone na stronie internetowej ZO PZŁ w Zielonej Górze: http://www.zielonagora.pzlow.pl/ .

Zajęcia stacjonarne w ramach szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim zostaną przeprowadzone w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze przy ul. Kazimierza Wielkiego 24A. 

Pierwsze zajęcia odbędą się w siedzibie RDLP w dniu 5 marca 2022 r. w godz. 8.00 – 15.00.

Prosimy o terminowe stawiennictwo.

Ostateczny koszt szkolenia zakończonego egzaminem zostanie określony po ustaleniu ostatecznej liczby uczestników i podany w osobnym komunikacie.

Do pobrania:

Harmonogram szkolenia PDF

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱