Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Edukacja ekologiczna dla ponad 20 tys. dzieci w ramach 100-lecia PZŁ

Ponad 20 tys. dzieci z całej Polski wzięło udział w akcji „Myśliwi dzieciom” zorganizowanej przez myśliwych w ramach obchodów 100-lecia zjednoczonego łowiectwa i Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Od końca maja do końca czerwca zarządy okręgowe w całej Polsce organizowały liczne imprezy dedykowane najmłodszym. Dziś ostatnie takie wydarzenie odbywa się na terenie Zarządu Okręgowego w Toruniu. „Myśliwi dzieciom” to największe tego typu przedsięwzięcie dla najmłodszych w 100-letniej historii Związku. Dziękujemy wszystkim myśliwym i kołom łowieckim za zaangażowanie w edukację ekologiczną i ten projekt. Specjalne podziękowania dla łowczych okręgowych, ich pracowników i edukatorów z następujących Zarządów Okręgowych: Katowice, Opole, Chełm, Zamość, Gdańska, Kalisz, Tarnobrzeg, Szczecin, Jelenia Góra, Legnica, Leszno, Koszalin, Suwałki, Siedlce, Bielsko-Biała, Częstochowa, Biała Podlaska, Olsztyn, Białystok, Warszawa, Wrocław, Wałbrzych.

A poniżej przedstawiamy relację z akcji „Myśliwi dzieciom” zorganizowanej 1 czerwca przez Zarząd Okręgowy w Warszawie:

oraz Zarząd Okręgowy w Katowicach:

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱