Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Komunikat w sprawie szkolenia kandydatów do uzyskania podstawowych uprawnień do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2023”. Harmonogram

Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że na przełomie stycznia i lutego 2023 r. rozpocznie się szkolenie kandydatów do uzyskania  podstawowych uprawnień do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim.

Szkolenie planowane jest w trybie zdalnym lub hybrydowym z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams.  Ostateczny termin zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu – 22 stycznia 2023 r.

W sprawach dotyczących szkolenia, prosimy kontaktować się z ZO PZŁ pocztą elektroniczną na niżej podany adres e-mail, a w wyjątkowych przypadkach telefonicznie: 68 327 23 70. Uczestnicy szkolenia są zobowiązani do przesłania swoich adresów e-mailowych  na adres e-mail ZO PZŁ w Zielonej Górze: zo.zielonagora@pzlow.pl .

W mailu należy podać: imię i nazwisko, adres mailowy, wiek, miejsce odbywania stażu.

Na konto ZO PZŁ w Zielonej Górze do dnia 22 stycznia 2023 r. należy dokonać wpłaty pierwszej raty w wysokości  1000 złotych.

Nr konta: 70 1090 1535 0000 0000 5301 9163 z dopiskiem „szkolenie nowo wstępujących”  z podaniem nazwiska i imienia.

Prosimy wszystkich wprowadzających stażystów w kołach o ich przygotowanie do udziału w szkoleniu, szczególnie                                    w zakresie strzelectwa.

Wszystkie pozostałe informacje w sprawie szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2023”, w tym szczegółowy harmonogram zajęć, miejsce szkolenia oraz terminy egzaminów zostaną zamieszczone w komunikacie na stronie internetowej ZO PZŁ w Zielonej Górze: http://www.zielonagora.pzlow.pl/

Ostateczny koszt szkolenia zakończonego egzaminem i wysokość II raty, zostanie i określony po ustaleniu ostatecznej liczby uczestników kursu i podany w osobnym komunikacie.

Preferowany Harmonogram kursu wiosna 2023 dla nowo wstępujących

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱