Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Szkolenie kandydatów do uzyskania uprawnień selekcjonerskich do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2023”

Koleżanki i Koledzy!

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że w dniach 25 marca – 16 kwietnia 2023 r.  organizuje szkolenie kandydatów do uzyskania uprawnień selekcjonerskich do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2023”.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych myśliwych do uczestnictwa w szkoleniu. Szkolenie zostanie przeprowadzone w trybie stacjonarnym, a miejsce szkolenia podamy w osobnym komunikacie.

Ostateczny koszt szkolenia zakończonego egzaminem zostanie określony po ustaleniu możliwej ostatecznej liczby uczestników kursu i zamieszczony w osobnym komunikacie.

Prosimy o zgłaszanie się chętnych do uczestnictwa w szkoleniu.

Ostateczny termin zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu –  20 marca 2023 r.

Przedpłata za uczestnictwo w szkoleniu wynosi 500 zł brutto i należy ją wpłacić na konto ZO PZŁ do dnia 20 marca 2023 r.

Wszystkie informacje w sprawie szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień selekcjonerskich do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2023”, w tym szczegółowy harmonogram zajęć oraz terminy egzaminów zostaną zamieszczone na stronie internetowej ZO PZŁ w Zielonej Górze: http://www.zielonagora.pzlow.pl/.

Zarejestrować się na kurs można TUTAJ

Harmonogram szkolenia

 

UWAGA Wszystkie egzaminy odbędą się w siedzibie KŁ „Ryś” Niedoradz w miejscowości Bobrowniki ul. Polna 3.

Zobacz lokalizację

 

 

Komunikat w sprawie opłaty za szkolenie kandydatów do uzyskania uprawnień selekcjonerskich do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2023”

 Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że po kalkulacji kosztów szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień selekcjonerskich do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2023” opłatę za uczestnictwo w szkoleniu ustalono na 800 zł brutto.

W związku z powyższym wysokość II raty za uczestnictwo w szkoleniu wynosi 300 zł brutto i należy ją wpłacić na konto ZO PZŁ do dnia 7 kwietnia 2023 r.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱