Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Szkolenie kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2024”.

Szanowni Stażyści!

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze informuje, że 1 marca 2024 r. o godz. 16.00 (piątek) rozpocznie się kolejne szkolenie kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim. Zajęcia w tym dniu zostaną przeprowadzone on-line z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams.

Pozostałe zajęcia w ramach szkolenia zostaną przeprowadzone w trybie hybrydowym, tj. stacjonarnie i on-line. Szczegóły zostały przedstawione w Harmonogramie szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w PZŁ „Wiosna 2024”. W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń forma przeprowadzenia zajęć może zostać zmieniona, a uczestnicy szkolenia zostaną o tym wcześniej poinformowani.  Ostatnie zajęcia odbędą się w dniu 14 kwietnia 2024 r.

Rejestracji na kurs prosimy dokonywać poprzez podany link wypełniając formularz zgłoszeniowy. Ostateczny termin zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu upływa w dniu  27 lutego 2024 r.

W sprawach dotyczących szkolenia, prosimy kontaktować się z ZO PZŁ pocztą elektroniczną na niżej podany adres e-mail, a w wyjątkowych przypadkach telefonicznie: 68 327 23 70 zo.zielonagora@pzlow.pl .

Na konto ZO PZŁ w Zielonej Górze do dnia 27 lutego 2024 r. należy dokonać wpłaty pierwszej raty opłaty za uczestnictwo w szkoleniu w wysokości  1000 złotych.

Nr konta: 70 1090 1535 0000 0000 5301 9163 z tytułem wpłaty: „szkolenie podstawowe Wiosna 2024”  z podaniem nazwiska i imienia kandydata.

Wszystkie pozostałe informacje w sprawie szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2024”, w tym szczegółowy harmonogram zajęć, miejsce szkolenia, terminy i miejsce egzaminów i inne, zostaną zamieszczone w komunikacie na stronie internetowej ZO PZŁ w Zielonej Górze: http://www.zielonagora.pzlow.pl/

Ostateczny koszt szkolenia, zakończonego egzaminem, zostanie określony po ustaleniu ostatecznej liczby uczestników i wszystkich kosztów oraz podany w osobnym komunikacie. Przewidywany koszt szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania w Polskim Związku Łowieckim „Wiosna 2024” to około 2000,00 złotych.

 

Darz Bór!

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zielonej Górze

HARMONOGRAM SZKOLENIA

Na szkolenie można się zapisać TUTAJ

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱