Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Zielona Góra

Uroczyste ślubowanie i wręczenie powołań

9 kwietnia 2024 r. o godz. 15.00 w siedzibie ZO PZŁ w Zielonej Górze przy ul. Poznańskiej 13 odbyła się uroczystość ślubowania i wręczenia powołań do pełnienia funkcji sędziów Okręgowego Sądu Łowieckiego, Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego i jego zastępców.

Z upoważnienia Naczelnej Rady Łowieckiej ślubowanie odebrał i powołania wręczył Członek Naczelnej Rady Łowieckiej kol. Andrzej Skibiński, któremu towarzyszył Wiceprezes Głównego Sądu Łowieckiego kol. Arkadiusz Opala. W uroczystości uczestniczyli również członkowie ZO PZŁ w Zielonej Górze z Łowczym Okręgowym kol. Jackiem Banaszkiem na czele.

Ślubowanie złożyli i akty powołań otrzymali:

 1. Waldemar Pakulski – Prezes Okręgowego Sądu Łowieckiego
 2. Walenty Młodzianowski – Sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego
 3. Zbigniew Wroński – Sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego
 4. Zdzisław Atarowski – Sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego
 5. Zenon Gosławski – Sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego
 6. Robert Siemion – Sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego
 7. Krzysztof Siemion – Sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego
 8. Anna Kołosionek – Sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego
 9. Łukasz Nieścior – Sędzia Okręgowego Sadu Łowieckiego
 10. Adam Stankiewicz – Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny
 11. Marek Młynarczyk – Zastępca Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego
 12. Jacek Demczak – Zastępca Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego

Członek NRŁ kol. Andrzej Skibiński i Prezes OSŁ kol. Arkadiusz Opala złożyli nowo powołanym sędziom OSŁ i rzecznikom dyscyplinarnym serdeczne gratulacje z okazji  powołania na zaszczytne i odpowiedzialne funkcje w naszym Zrzeszeniu oraz wyrazili przekonanie, że  ich wiedza i doświadczenie będą służyły zielonogórskiemu łowiectwu w przestrzeganiu prawa i etyki łowieckiej, a także będą impulsem do realizacji nowych zadań i osobistych wyzwań.

Członek NRŁ kol. Andrzej Skibiński i Łowczy Okręgowy Jacek Banaszek  wręczyli także w imieniu wszystkich myśliwych naszego okręgu list gratulacyjny kol. Jerzemu Przybeckiemu, który został powołany do pełnienia zaszczytnej funkcji Członka Kapituły Odznaczeń Łowieckich.

Życzymy  Kolegom samych sukcesów, satysfakcji z pełnienia tak ważnych w PZŁ funkcji oraz przychylności  św. Huberta i pomyślności w życiu osobistym.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱